Swarovski® Elements

 

Mezinárodní pečeť kvality: 

Made with Swarovski Elements

Phanatsya Collection patří mezi několika málo společností, jejichž produkty získaly mezinárodní certifikát kvality "Made with Swarovski Elements". Tento certifkát znamená a garantuje, že Phantasya Collection výhradně používá pro výrobu svých šperků unikátní krystaly Swarovski, zaručuje vysokou kvalitu zpracování krystalů a zajišťuje přesné dodržování technologických postupů výroby a kontroly.

Naše výrobky jsou vyrobeny z vybraných vysoce kvalitních materiálů a procházejí velmi přísnou kontrolou kvality. Všechny šperky mají kvalitní povrchovou úpravu, jsou ručně leštěné, pokryté zlatem či rhodiem a i drahokamy jsou vsazovány ručně. Tento výrobní proces zaručuje dokonalý vzhled klenotů  i báječný lesk kamenů.

Kolekce Phantasya jsou velmi bohaté a navržené pro zákazníky jakéhokoli věku pro jakoukoli příležitost.

Chtěli bychom zdůraznit, že naše výrobky jsou módní šperky které by neměly přijít do styku s vodou, detergenty, nebo tvrdé předměty. Samozřejmě, že naše rhodiem pokovené šperky, které jsou vyráběny výhradně s krystaly Swarovski Elements ®, neobsahují nikl a jsou antialergické. V případě, že v průběhu záruční doby dvou let na šperku se objeví výrobní vada, vraťte prosím výrobek na základě dokladu o zaplaceni.

Textové pole: ÚVOD
Textové pole: O NÁS
Textové pole: KOLEKCE 
Textové pole: KATALOGY
Textové pole: KONTAKT

Vyrobeno: Z nejlepších materiálů

 

Phantasya Collection použivá Swarovski® Elements a drahokamy z celého světa. Většina našich objektů je vyrobena z kovu - speciální slitiny kovů  - nebo z 925 mincovního stříbra. Jejich výjimečný lesk je způsoben koupelí v ryzím zlatě nebo rhodiu, která poskytuje ochranu proti zbarvení a zajišťuje vysoký stupeň kožní tolerance.

 

Swarovski krystaly jsou zasazeny do kovu speciální technikou a epoxidovou pryskyřicí. Pryskyřice spojuje kameny a kovový rám velkou silou, a přesto zůstává elastická a poskytuje možnost použití prakticky libovolné barvy.Tento výrobní proces zaručuje dokonalý vzhled klenotů  i báječný lesk kamenů.

Textové pole: NÁVRHÁŘ
Textové pole: MANAGEMENT
Textové pole: MÁTERIALY
Textové pole: SHOWROOM
Textové pole: PRODEJ